DMCA

[bloginfo value=’name’] başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve Hizmet kullanıcılarının da aynısını yapmalarını bekler. [bloginfo value=’name’], metni http://www.copyright.gov/legislation/dmca adresindeki ABD Telif Hakkı Bürosu Web Sitesinde bulunabilecek federal Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na (“DMCA”) uygundur. pdf. DMCA ve diğer geçerli yasalara uygun olan ve bize doğru şekilde gönderilen telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin bildirimlere yanıt vereceğiz. Herhangi bir İçeriğin telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığına veya kullanıldığına inanıyorsanız lütfen bize aşağıdaki bilgileri sağlayın:

telif hakkı sahibinin veya onun adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası;
ihlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin tanımlanması;
İhlal ettiği veya ihlal faaliyetine konu olduğu iddia edilen materyalin tanımı ve materyali bulmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgi (URL gibi);
adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz dahil iletişim bilgileriniz;
Materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair yazılı bir beyan; Ve
Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğunu ve yalan beyanda bulunma cezası kapsamında telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu belirten bir beyan.

Kaldırılan İçeriğinizin aslında hak ihlalinde bulunmadığına veya İçeriğinizi yayınlamak için gerekli haklara sahip olduğunuza inanıyorsanız, lütfen bize aşağıdaki bilgileri içeren bir karşı bildirim gönderin:

telif hakkı sahibinin veya onun adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası;
fiziksel veya elektronik imzanız (tam yasal adınızla birlikte);
Kaldırılan veya erişimin devre dışı bırakıldığı İçeriğin ve içeriğin kaldırılmadan veya devre dışı bırakılmadan önce görüntülendiği konumun tanımlanması;
Yalancı şahitlik cezası altında, İçeriğin yanlışlıkla veya İçeriğin yanlış tanımlanması sonucunda kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan; Ve
adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz ile iddia edilen ihlale ilişkin orijinal bildirimi sağlayan kişiden işlem tebliğini kabul edeceğinize dair beyan.

Bir karşı bildirim almamız durumunda, telif hakkı ihlali iddiasında bulunan kişiye karşı bildirimin bir kopyasını gönderebilir ve bu kişiyi, kaldırılan İçeriği değiştirebileceğimiz konusunda bilgilendirebiliriz. Telif hakkı ihlali iddiasında bulunan orijinal kişi, İçerik sağlayıcı, üye veya kullanıcıya karşı mahkeme kararı talep eden bir dava açmadığı sürece, kaldırılan İçerik, karşı bildirimin alınmasından sonra on ila on dört iş günü veya daha uzun bir süre içinde [bloginfo adresinden değiştirilebilir. value=’name’]’nin takdirine bağlıdır.

Karşı bildirimde bulunmanın, sizinle şikayetçi taraf arasında mülkiyetin belirlenmesi amacıyla yasal işlemlere yol açabileceğini lütfen unutmayın. Bu süreci kullanarak yanlış veya kötü niyetli bir iddiada bulunmanız halinde ülkenizde olumsuz yasal sonuçların doğabileceğini unutmayın.

Hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen İçeriği önceden bildirimde bulunmaksızın ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak kaldırma hakkını saklı tutuyoruz. Uygun koşullarda.

Dikkat: DMCA Bildirimi

[bloginfo value=’name’], Bireysel.
E-posta: [bloginfo value=’admin_email’]

Gizlilik Politikası