Lady Gaga’nın erkek arkadaşı Mark Zuckerberg ile Harvard’a giden bir teknoloji CEO’su

Taylor Swift ve Travis Kelce şüphesiz bu yılki Super Bowl’un en önemli çiftiydi ancak Pazar günkü maçta başka birçok ünlü çift de görüldü.

Bu çiftlerden biri de Lady Gaga ve teknoloji dünyasından gelen erkek arkadaşı Michael Polansky’ydi. İkisi en az dört yıldır bağlantılıydı. Polansky, Napster’ın kurucu ortağı ve eski Facebook başkanı Sean Parker için çalışan bir teknoloji CEO’sudur.

Gaga ve Polansky’nin en az 2020’den beri çıktıkları bildiriliyor. Polansky hakkında bildiklerimiz şunlar:

Michael Polansky, Harvard’a Mark Zuckerberg ile aynı zamanda katıldı.
Michael Polansky

Michael Polansky, Variety’nin Haziran 2012’deki Risk Sermayesi ve Yeni Medya Zirvesi’nde konuşuyor. Alberto E. Rodriguez/WireImage

LinkedIn’e göre, uygulamalı matematik ve bilgisayar bilimi eğitimi aldı ve Facebook’un ilk dış yatırımcısı olan Peter Thiel tarafından kurulan risk sermayesi şirketi Founders Fund’ın yanı sıra Bridgewater Associates hedge fonunda çalışmaya devam etti.

Kaynak: LinkedIn

Polansky daha sonra Airtime’da COO olarak görev yaptı.

Sean Parker Shawn Fanning Yayın Zamanı

Sean Parker (solda) ve Shawn Fanning. Yayın Zamanı için Kevin Mazur/WireImage

Airtime, 2011 yılında Napster’ın kurucuları Sean Parker ve Shawn Fanning tarafından kurulan görüntülü sohbet platformudur. Ancak Airtime başarılı olamadı ve 2016’da iOS ve Android için ücretsiz bir uygulama olarak yeniden başlatıldı.

Kaynak: Forbes, Crunchbase

Polansky’nin 2010’dan bu yana Parker’ın diğer birçok girişiminde yer aldığı görülüyor.
Sean Parker

Sean Parker. Küresel Vatandaş için Theo Wargo/Getty Images

LinkedIn sayfasına göre kendisi Parker’lara yönelik yardım kuruluşu Parker Vakfı’nın genel müdürü; Parker Kanser İmmünoterapi Enstitüsü’nde yönetim kurulu üyesidir; Parker Ventures’ın yönetici ortağıdır; ve Parker’ın diğer tüm çalışmalarının çatı kuruluşu olarak hizmet veren Parker Grubu’nun CEO’sudur.

Pitchbook’a göre Polansky aynı zamanda VC firması Hawktail’in kurucu ortağıdır; özel sermaye şirketi Cove Hill Partners’ta yönetici danışman; butik VC büyüme yatırımcısı 7 Global Capital’de kıdemli danışman; ve yatırım şirketi sürece’nin ortağıdır.

Polansky ve Lady Gaga muhtemelen Parker’ın ev sahipliği yaptığı etkinlik ve partiler aracılığıyla tanışmış ve ilk kez 2020’de Las Vegas’ta Yılbaşı Gecesi’nde birlikte görülmüştü.
Lady Gaga Michael Polansky

Marco Bello/Reuters

Çift, birlikte Super Bowl’a katıldıktan sonra Şubat ayında Instagram’ı resmileştirdi. Gaga o sırada onların bir fotoğrafını şu başlıkla yayınlamıştı: “Miami’de çok eğlendik. Tüm küçük canavarlarıma ve hayranlarıma sevgiler, siz en iyisisiniz!”

Kaynak: Sayfa Altı, Instagram

Reklamcılık

Polansky, Gaga’nın bazı müziklerine ilham vermiş olabilir.

Gaga, kısa sarı saç kesimli, beyaz takım elbiseli, oturuyor ve beyaz bir piyano çalıyor.

Lady Gaga, 21 Ekim 2017’de Teksas’ta düzenlenen kasırga yardım konseri sırasında piyano çalıyor. Jim Chapin/Getty Images

2020’de “Stupid Love” adlı şarkıyı yayınladıktan sonra Gaga, çiftin bir fotoğrafını Instagram’da “Aptal bir aşkım var” başlığıyla yayınladı.

Kaynak: Instagram

Çift, halka açıldıktan sonra birçok kez yüksek profilli görüntülere imza attı.
michael polansky lady gaga’nın açılış töreni

Açılış töreninde Lady Gaga ve Michael Polansky. BRENDAN SMIALOWSKI / Getty Images
Polansky, Başkan Joe Biden’ın 2021’deki göreve başlama töreninde Gaga’ya katıldı ve burada milli marşı seslendirdi.

En son 2024 Super Bowl’a gittiler ve burada el ele tutuşup 49ers’ı desteklerken görüldüler.
Lady Gaga

Lady Gaga, Super Bowl sırasında üçüncü çeyrekte görünüyor. Rob Carr/Getty Images
Kaliforniya Valisi Gavin Newsom ve eşi Jennifer Siebel Newsom’un yanında oturuyorlardı. Google Arama’da “Michael Polansky” ve “Lady Gaga’nın erkek arkadaşı”na olan ilgi Super Bowl sırasında oldukça arttı.

About Admin

My self Umer. I’m an Author and Founder of starqms.com. I’m from Pune and If I talk about my Education then I’m B.com Graduate and complete my MBA (Finance & Accounts). I love to share my experience and knowledge to others, that’s why I’m here.

View all posts by Admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *