Target’ın Diane von Furstenberg ile hazırladığı koleksiyon, daha ucuza lükse yönelen marka için doğru yönde atılmış bir başka adım.

Diane von Furstenberg, 70’lerden bu yana herkesin tanıdığı bir isim. Business of Fashion’ın haberine göre, 77 yaşındaki tasarımcı, 1974 yılında anvelop elbisesini piyasaya sürdükten sonra moda tarihi kitaplarındaki yerini sağlamlaştırdı. Forbes’a göre bugün serveti 300 milyon doların üzerinde ve Jeffery Bezos gibi milyarder arkadaşlarıyla övünüyor.

Lüks dünyadaki yerine rağmen von Furstenberg, mağaza için sınırlı sayıda bir koleksiyon oluşturmak üzere Target ve torunu Talita von Furstenberg ile ortaklık kurdu. Cumartesi günü piyasaya sürülen koleksiyon, DVF serisine kıyasla daha erişilebilir bir fiyat noktasında anvelop elbiselerin yanı sıra diğer kıyafetler, aksesuarlar ve ev dekorasyonlarını içeriyor. Ürünler 4 dolardan başlıyor ve serideki bazı mobilyaların fiyatı 900 dolarken, kıyafetlerin fiyatı sadece 50 dolardan başlıyor.

Koleksiyonun büyük bir kısmı uygun fiyatlı olduğundan, tasarımcının diğer ürünleri kadar kaliteli olup olmayacağını ve Target’a uyup uymayacağını merak ettim.

Pazartesi günü, kendim için nasıl bir şey olduğunu görmek için yerel Target’a gittim.

Singapur’da doğru notayı yakalayan ve milyonlarca kişinin işitme duyusunu geri kazandıran yöneticiyle tanışın.
SPONSORLU İÇERİK Singapur EDB’den

Singapur’da doğru notayı yakalayan ve milyonlarca kişinin işitme duyusunu geri kazandıran yöneticiyle tanışın.

Mağazamdaki pek çok ürün zaten tükenmişti
Kadın giyim bölümünde özel bir sergisi olan koleksiyonu incelemek için Brooklyn’deki Target’a gittim.

Target’ta üzerinde “Diane Von Furstenberg” yazan bir kıyafet sergisi.

Target’taki koleksiyon. Samantha Grindell/Business Insider’dan

Rafların arasında dolaşırken bir mankenin üzerinde gururla duran anvelop bir elbise gördüm ama aynı zamanda slip elbiseler, örgü tulumlar, bornozlar ve egzersiz takımları da gördüm. Parçaların hepsi renk ve desenlerle doluydu ve bazı elbiselerin sağlam örgü hissi hoşuma gitti.

Gördüğüm birçok ürünü denemek için sabırsızlanıyordum. Ne yazık ki, geldiğimde mağazamın beden seçimi sınırlıydı ve stoklarının çoğunun zaten tükenmiş olduğu ortaya çıktı. Target, Instagram hesabındaki yorumunda, koleksiyondaki bazı parçaların halihazırda internette de satıldığını söyledi.

Benim bedenimde mevcut olan iki slip elbiseyi deneyebildim. Her ikisi de lüks hissettiriyordu ve özellikle yeşil desenli kısa elbise ilgimi çekti. Midi boy maxi elbise de çok tatlıydı ama sarı, kıyafetlerde en sevdiğim renk değil.

Indeed şirketlerin işe alımda yapay zeka kullanımının adil, etik ve etkili olmasını sağlamanın 4 yolunu paylaşıyor
Gerçekten Sponsorlu İçerik
Indeed şirketlerin işe alımda yapay zeka kullanımının adil, etik ve etkili olmasını sağlamanın 4 yolunu paylaşıyor

İki elbiseli bir kadının yan yana görüntüsü.

Her iki elbiseyi de beğendim. Samantha Grindell/Business Insider’dan

Elbiseler rahattı ve iyi tasarlanmıştı, akıcı silüetlerine rağmen bana şekil veriyordu. Kendimi plaj tatilinde ya da yazın akşam yemeğine çıkarken elbise giyerken rahatlıkla görebiliyordum.

Ayrıca Target’taki elbiselerimin çoğunda olduğu gibi, her iki elbisenin de konfor için ayarlanabilir askılara sahip olması hoşuma gitti. Ancak kumaşın tokaların etrafından zaten yıprandığını fark ettim.

Oklarla gösterilen iki elbise askısı.

Kayışlar yıpranıyordu. Samantha Grindell/Business Insider’dan

Yıpranma, giysilerin dayanıklılığını merak etmeme neden oldu, ancak her birinin maliyeti yalnızca 30 dolardı, bu nedenle biraz bol kumaş benim için anlaşmayı bozmadı.

Denediğim elbiselerin çok güzel olduğunu düşünerek oradan ayrıldım ve mağazamda daha fazla ürün olmasını diledim.

Aksesuarlar ve ev ürünleri de en az kıyafetler kadar tatlıydı

En çok koleksiyondaki kıyafetleri incelemeye odaklanmıştım ama mağazaya girdiğimde kendimi aksesuarlara ve ev dekorasyonu ürünlerine aşık buldum.

Her biri 10 dolar değerinde olan, eğlenceli desenlere sahip, yeniden kullanılabilir, ters çevrilebilir market çantalarından oluşan bir raf vardı ve bir bez çanta hayranı olarak hemen ilgimi çekti. Geniş ve sağlamdılar, hatta içlerinde cüzdan ve anahtarların kolayca sığabileceği fermuarlı bir cepleri bile vardı.

Yeşil bir çanta bir mağazanın rafında duruyor.

Çantalar sevimli ve uygun fiyatlıydı. Samantha Grindell/Business Insider’dan
Çocuklara yönelik rengarenk bir önlük (o zamandan beri internette tükendi) ve von Furstenberg ve Target’in Sally Hansen ile birlikte çıkardığı bir dizi oje gözüme çarptı. Yeşil bir battaniyenin bu kadar yumuşak bir his vermesi beni şaşırttı, ancak kraliçe boy bir set için 80 dolara mal olan ve dokunuşu biraz sert olan yorgan setlerinin verdiği his beni daha az etkiledi.

Genel olarak, geniş kapsamlı koleksiyon, yıllardır giyim ve ev ürünlerini sürekli olarak artıran Target için mükemmel bir eşleşme gibi geldi. Sergio Hudson’dan Christopher John Rogers’a kadar çeşitli tasarımcıların ön plana çıktığı sezonluk koleksiyonlar yayınlıyor.

About Admin

My self Umer. I’m an Author and Founder of starqms.com. I’m from Pune and If I talk about my Education then I’m B.com Graduate and complete my MBA (Finance & Accounts). I love to share my experience and knowledge to others, that’s why I’m here.

View all posts by Admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *