Y kuşağının Teksas’ı aşk hayatından memnun değil. Bir yıl içinde 100.000 dolar kazanarak bu parayı kazanabiliriz.

 

42 yaşındaki işadamı, Business Insider’a e-posta yoluyla güven eksikliğinin muhtemelen işe yaramadığını söyledi.

Gibson, üniversiteden biyomedikal mühendisliği diplomasıyla mezun olduktan sonra iş bulmakta zorlandığını ve 2007 yılında Virginia’da yarı zamanlı kasiyer olarak çalışmaya başladığını söyledi. Bazen kadınlar kulübesine geldiğinde tedirgin olduğunu söyledi. . Geçmişe bakıldığında bunun işle ilgili duygularıyla bir ilgisi olabileceğini söyledi.

“Saatte yaklaşık 7,50 dolar kazandığım için kendimi yetersiz hissettim” dedi.

Duyuru

Sonunda Gibson eczacı olmak istediğine karar verdi. 2011 yılında eczacılık okulundan mezun oldu ve tam zamanlı eczacı olarak çalışmaya başladı ve 2013 yılında Teksas’a taşındı. Bu kariyer geçişinin aşk hayatı üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu söyledi.

“Eczacı olduktan sonra kendime daha çok güvendim ve çok daha fazla kazandım” dedi. “Harcanabilir gelirim daha fazla olduğu için flört etmemde bana yardımcı oldu.” BI tarafından görülen bir belgeye göre Gibson’ın saatlik ücreti ve tipik çalışma saatleri, yıllık ücretinin yaklaşık 109.000 dolar olduğunu gösteriyor.

Gibson, sağlam bir profesyonel ve finansal profilin flört başarısına katkıda bulunabileceğine inanan tek Amerikalı değil. Kısmen bunun nedeni flört etmenin pahalı olabilmesidir. 2022’de LendingTree’nin 1.500’den fazla ABD’li tüketiciyle yaptığı ankette, tüm demografik özelliklerdeki katılımcıların neredeyse beşte dördü, daha fazla paraları olsaydı flört etmenin daha kolay olabileceğini söyledi ve neredeyse beşte biri enflasyon nedeniyle daha az randevuya çıkacaklarını söyledi.

İlgili Öyküler

Bir iş arkadaşıyla aşk üçgeninde ‘diğer kadın’dı. İşte görmezden geldiğiniz tehlike işaretleri ve öğrendikleriniz.

Neslin bir üyesi

Esnek ekonomi, aşırı istihdam ve işten atlama, gelirinizi artırmayı her zamankinden daha kolay hale getirdi. Ancak bu stratejiler her zaman işe yaramıyor.

Dışarıda yemek yemeyi içeren tarihler özellikle pahalı olabilir. Çalışma İstatistikleri Bürosu’nun son enflasyon raporuna göre, Şubat ayında “evden uzakta yemek yemenin” maliyeti bir önceki yıla göre %4,5 arttı. Genel olarak fiyatlar %3,2 artarken, “gıda teslimatı” fiyatları da %1 arttı.

Çoğu zaman kariyer ilerlemesiyle birlikte gelen yüksek gelir, insanların flört için ödeme yapmasına yardımcı olmakla kalmaz, algılanan sosyal statülerini artırabilir ve flört pazarına olan güvenlerini artırabilir.

Boston Federal Rezerv Bankası’nın 2022 tarihli bir makalesi, üniversite diploması olmayan erkeklerin, beklenen kazançları diğer çalışanlara göre düştüğünde çalışmayı bırakma veya iş aramayı bırakma olasılıklarının daha yüksek olduğunu ortaya çıkardı. Boston Federal Reserve ekonomisti ve makalenin yazarı Pinghui Wu, bunun kısmen bazı erkeklerin düşük gelirli bir işin evlilik umutlarını olumsuz etkileyeceğini düşünmesinden kaynaklanabileceğini söyledi.

“Bir iş yalnızca ekonomik güvence sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işçinin sosyal statüsünü de onaylar” diye yazdı.

Daha yüksek gelir, aşk hayatınıza yatırım yapmanızı kolaylaştırır
Gibson, akşam yemeği randevuları için ödeme yapmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, gelirinizi artırmanın bir flört becerisini geliştirmenize olanak sağladığını söyledi: dans.

Bir Yılbaşı partisine katıldıktan ve dans pistine çıkamayacak kadar gergin hissettiğinde “dans etmeyi öğrenmeye karar verdiğini” söyledi.

“Daha fazla dans yeteneğim ve özgüvenim olsaydı, ayağa kalkıp en azından oradaki bekar kadınlardan birine çıkma teklif ederdim diye düşündüm” dedi.

Gibson, özel dans dersleri almaya parasının yettiğini söyledi; bu, dans etmeyi hobi olarak seven bir kadınla tanıştığında işe yaradı; Yaklaşık bir aydır çıktıklarını söyledi.

Bir keresinde geliri bir randevuya gitmesine yardımcı oldu. Gibson, flört sitelerinde birçok kadınla tanıştığını ancak bazılarının farklı şehirlerde yaşadığını ve bu nedenle onlarla bağlantı kurmanın zor olduğunu söyledi. Bir kadınla tanışmak için uçağa bindiğini söyledi.

Gibson’un bir ilişkisi olmasa da flört sahnesinde eskisinden daha emin olduğunu ve hâlâ bir gün evlenmeyi umduğunu söyledi.

“Hayat her zaman planlandığı gibi gitmez” dedi. “Kendimi daha iyi hissediyorum çünkü eczacı olarak çalışmaya başladıktan sonra bile güvenimi kazanmam biraz zaman aldı.”

About Admin

My self Umer. I’m an Author and Founder of starqms.com. I’m from Pune and If I talk about my Education then I’m B.com Graduate and complete my MBA (Finance & Accounts). I love to share my experience and knowledge to others, that’s why I’m here.

View all posts by Admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *